Asansör yapılmayınca, ana yolu kullanmak zorunda kalıyorlar

İnegöl-Alanyurt yolu üzerinde bulunan üst geçidin asansörünün yapılmaması nedeniyle bebekli aileler mağduriyet yaşamakta.

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
#İnegöl | Haber Merkezi
18 Eyl 2023 / Pzt 12:36 |
/ 677 Kez Okundu
| |
Metal Sanayi Kavşağı bölgesinde, yayaların güvenli geçişini sağlamak adına geçtiğimiz 2020 yılının Mart ayında yapımına başlanılan ve Ağustos ayında yapımı tamamlanan43 metre uzunluğunda yaya üst geçidinde bölgede bulunan okullara güvenli geçiş sağlanması amaçlanmıştı.

3 yıldır faaliyette olan üst geçidin asansörü hala tamamlanmış değil. Bu durumdan ise en çok bebek araçlı ailelere rahatsız. Bebek araçları ile üst geçidi kullanamayan aileler kendilerini tehlikeye atarak yolun karşısına geçmek zorunda kalıyorlar.

Haber hattımıza ulaşan bir takipçimiz bu durumdan yaşadıkları rahatsızlığı dile getirerek şu ifadeleri kullandı “Merhabalar ben bu şikayetimi üst mercilere defalarca gönderdim ama bir sonuç alamadım sizinle paylaşmanızı istiyorum Kozluca yoluna yapılan üst geçite asansör konmadığı için bebek arabasıyla akan trafikten geçmek zorunda kalıyoruz bunu bir an önce yetkililerin halletmesini istiyoruz seneler oldu yapalı ama hala bir çözüme ulaşamadık”

Duyuru
İnegöl Online mobil uygulaması güncellendi TIKLA HABERLER CEBİNE GELSİN
Reklam
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.